Teatr Piccolo

Piccolo tam gdzie Ty – Zakochany Miś

Piccolo tam gdzie Ty – Zakochany Miś

Link do transmisji

 

Teatr Piccolo, po przerwie spowodowanej pandemią, powraca do działania i to w nowej formie! Ruszamy z akcją pt. "Piccolo tam gdzie Ty". Dzięki dofinansowaniu z Programu wsparcia doraźnego organizacji pozarządowych w zakresie przeciwdziałania COVID-19 Narodowego Instytutu Wolności, teatr planuje serię czterech transmisji on-line spektaklu pt. Zakochany Miś, za darmo, za pośrednictwem Facebooka. Za każdym razem Misiowi będzie towarzyszyć gość specjalny, z którym porozmawiamy na ważne i aktualne tematy. Gość odpowie także na pytania wysyłane przez Widzów, a po spotkaniu z gościem, poprowadzimy zabawy i konkursy dla dzieci na żywo. Każde wydarzenie online potrwa ok. 1,5 h.

Harmonogram:

* Niedziela 12.07, 12:00 – Zakochany Miś + Gość: komisarz Iwona Firaza, naczelnik Wydziału Prewencji 6. Komisariatu Policji w Łodzi. Temat: bezpieczeństwo dzieci w trakcie wakacji oraz w dobie pandemii.

* Sobota 18.07, 11:00  – Zakochany Miś + Gość: lek. dent. Aleksandra Bąk, stomatolożka i właścicielka przychodni Bielik. Temat: higiena i profilaktyka stomatologiczna u dzieci, oraz podstawowe zasady postępowania w trakcie pandemii w gabinetach lekarskich i nie tylko.

* Piątek 24.07, 18:00 – Zakochany Miś + Gość: Anna Wdowiak, aktorka i dyrektorka Teatru Piccolo w Łodzi. Temat: Zawód aktora lalkarza i propozycje zabaw w teatr, do wykonania w domu i w plenerze.

* Czwartek 30.07, 12:00 – Zakochany Miś + Gość: Marta Olesińska, dyrektorka Schroniska dla Zwierząt w Łodzi, ul. Marmurowa 4. Temat: Zwierzęta a wyjazd na wakacje.

Zakochany Miś to ciepłe, pełne humoru i barwnych postaci przedstawienie dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkoły podstawowej (orientacyjnie 4-11 lat), oparte na przygodach najbardziej znanego polskiego misia.

Opis fabuły:
Losy niezdarnego misia, który w dniu urodzin orientuje się, że jego przyjaciele zapomnieli o jego święcie. Czeka go jednak niemała niespodzianka...

Występują:

Mieczysław Dyrda
Witold Łuczyński
Maria Gudejko
Anna Wdowiak
Włodzimierz Wdowiak

Scenariusz i reżyseria: Włodzimierz Wdowiak
Scenografia: Jan Zieliński
Muzyka: Krzysztof Jaszczak

 


AKTORZY

Maria Gudejko

Absolwentka Wydziału Aktorskiego PWSFTViT im. L....

Witold Łuczyński

Aktor i muzyk. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły...

Mieczysław Dyrda

lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit...

Włodzimierz Wdowiak

Założyciel Teatru Piccolo w Łodzi. Aktor, reżyser,...

Anna Wdowiak

Założycielka Teatru Piccolo w Łodzi – obecnie...

Teatr działa przy Fundacji Piccolo - Kultura Bez Barier

Najdłużej działający prywatny teatr dla dzieci w Polsce

Teatr, profilaktyka, edukacja