Teatr Piccolo

Dla rodziny

Dla rodziny

Teatr Piccolo ma zaszczyt od 2009 roku zapraszać widzów indywidualnych do swojej sali teatralnej przy ul. Tuwima 34 w Łodzi.

Sala widowiskowa Teatru Piccolo posiada 221 miejsc siedzących, foyer teatralne z bufetem, toaletami oraz atrakcjami oczekującymi na młodych widzów (wesołe makijaże, kolorowanki itp.). Cała działalność teatralna odbywa się na poziomie zerowym budynku, bez barier architektonicznych.

W Teatrze Piccolo, dzięki zaangażowaniu ludzi z prawdziwą pasją do pracy z dziećmi, panuje wyjątkowa, rodzinna atmosfera, która wyróżnia nasz teatr na tle instytucjonalnych teatrów państwowych.

Większość spektakli teatru skierowanych jest do rodzin z małymi dziećmi. Nasze przedstawienia posiadają otwartą formę, angażującą młodych widzów oraz całe rodziny w wydarzenia odbywające się na scenie.

Repertuar Teatru Piccolo, to głównie widowiska interaktywne, w trakcie których widzowie uczestniczą w akcji przedstawień, są zapraszane na scenę bądź biorą udział w spektaklu z perspektywy widowni. To z pewnością argument skierowany dla dzieci nieśmiałych, bądź nadaktywnych, które dzięki obecności w naszym teatrze nabiorą pewności siebie lub rozładują nadmiar energii.

Teatr Piccolo swoje istnienie zawdzięczamy głównie Wam – naszym Widzom. To dla Was istnieje ten teatr. Wasz Teatr.

 

Zapraszamy do repertuaru


AKTORZY

Maria Gudejko

Absolwentka Wydziału Aktorskiego PWSFTViT im. L....

Mieczysław Dyrda

lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit...

Witold Łuczyński

Aktor i muzyk. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły...

Anna Wdowiak

Założycielka Teatru Piccolo w Łodzi – obecnie...

Włodzimierz Wdowiak

Założyciel Teatru Piccolo w Łodzi. Aktor, reżyser,...

Teatr działa przy Fundacji Piccolo - Kultura Bez Barier

Najdłużej działający prywatny teatr dla dzieci w Polsce

Teatr, profilaktyka, edukacja