Teatr Piccolo

Dla rodziny

Dla rodziny

Teatr Piccolo ma zaszczyt od 2009 roku zapraszać widzów indywidualnych do swojej sali teatralnej przy ul. Tuwima 34 w Łodzi.

Sala widowiskowa Teatru Piccolo posiada 221 miejsc siedzących, foyer teatralne z bufetem, toaletami oraz atrakcjami oczekującymi na młodych widzów (wesołe makijaże, kolorowanki itp.). Cała działalność teatralna odbywa się na poziomie zerowym budynku, bez barier architektonicznych.

W Teatrze Piccolo, dzięki zaangażowaniu ludzi z prawdziwą pasją do pracy z dziećmi, panuje wyjątkowa, rodzinna atmosfera, która wyróżnia nasz teatr na tle instytucjonalnych teatrów państwowych.

Większość spektakli teatru skierowanych jest do rodzin z małymi dziećmi. Nasze przedstawienia posiadają otwartą formę, angażującą młodych widzów oraz całe rodziny w wydarzenia odbywające się na scenie.

Repertuar Teatru Piccolo, to głównie widowiska interaktywne, w trakcie których widzowie uczestniczą w akcji przedstawień, są zapraszane na scenę bądź biorą udział w spektaklu z perspektywy widowni. To z pewnością argument skierowany dla dzieci nieśmiałych, bądź nadaktywnych, które dzięki obecności w naszym teatrze nabiorą pewności siebie lub rozładują nadmiar energii.

Teatr Piccolo swoje istnienie zawdzięczamy głównie Wam – naszym Widzom. To dla Was istnieje ten teatr. Wasz Teatr.

 

Zapraszamy do repertuaru

AKTORZY

Anna Wdowiak

Założycielka Teatru Piccolo w Łodzi – obecnie...

Włodzimierz Wdowiak

Założyciel Teatru Piccolo w Łodzi. Aktor, reżyser,...

Witold Łuczyński

Aktor i muzyk. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły...

Maria Gudejko

Absolwentka Wydziału Aktorskiego PWSFTViT im. L....

Mieczysław Dyrda

lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit...

Teatr działa przy Fundacji Piccolo - Kultura Bez Barier

Najdłużej działający prywatny teatr dla dzieci w Polsce

Teatr, profilaktyka, edukacja