Teatr Piccolo

Dla firm

Dla firm

Teatr Piccolo od początku swojego istnienia współpracuje z wieloma firmami i przedsiębiorstwami. Mamy doświadczenia zarówno w organizacji eventów firmowych, wielkich akcji promocyjnych, jak i w współpracy opartej na sponsoringu i umowach barterowych.

Firmy, które skorzystały z usług Teatru Piccolo to m.in. ATLAS - Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych w Zgierzu, Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Izba Skarbowa w Łodzi, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Łodzi, ZWiK, MPO i MPK w Łodzi, Castorama, Port Łódź, Galeria Łódzka, Manufaktura, JOGO Łódzka Spółdzielnia Mleczarska, Jaworzyna Tour oraz Urzędy Miast i Gmin w całym kraju.

 

Eventy

Teatr Piccolo ma w swojej ofercie bogatą ofertę skierowaną do firm – eventy, imprezy okolicznościowe, spektakle na zamówienie, zabawy gwiazdkowe, z okazji Dnia Dziecka, Dnia Matki i innych okazji - wszystkie przygotowane specjalnie pod danego klienta, z którym ustalamy scenariusz i przebieg danego eventu.

 

W Teatrze Piccolo

Zapraszamy do naszej sali teatralnej przy ul. Tuwima 34 w Łodzi. Sala widowiskowa Teatru Piccolo posiada w pełni profesjonalny sprzęt oraz zaplecze przystosowane do prezentowania spektakli teatralnych i innych wydarzeń artystycznych – 221 miejsc siedzących (rzędowe fotele teatralne) oraz nagłośnienie i oświetlenie dostosowane do kubatury pomieszczenia.

Sala nie posiada barier architektonicznych – spełnia wymagania widzów niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Teatr posiada foyer z miejscami siedzącymi, bufetem oraz dwoma toaletami.

 

Możliwe jest pojawienie się w ofercie cateringu na zamówienie – w foyer teatru lub w restauracji Kasyno, znajdującej się w tym samym budynku (foyer teatru połączone jest drzwiami z lobby restauracji).

 

W miejscu wskazanym przez klienta

Teatr Piccolo jest również przygotowany na dojazdy do klienta na specjalne zamówienie – dostosowujemy wtedy program i dekoracje do warunków zaproponowanych przez klienta (uwaga – niektóre nasze przedstawienia wymagają bezwzględnie warunków stricte teatralnych: sceny z kulisami oraz wyciemnionego pomieszczenia).

Podczas spektakli wyjazdowych Teatr Piccolo zabiera ze sobą profesjonalną obsługę akustyczną oraz dodatkowy personel (dopasowany do potrzeb i wymagań klienta).

 

Dzięki wieloletniej obecności na rynku usług rozrywkowych posiadamy wielu zaprzyjaźnionych wykonawców (iluzjoniści, kabarety, cyrkowcy, szczudlarze i in.), którzy są osobnymi podmiotami, ale ich udział jesteśmy w stanie włączyć do oferty na życzenie klienta.

 

Więcej informacji pod nr telefonu 603 690 866, lub adresem email: biuro@teatrpiccolo.pl

 

Sponsoring, promocja, reklama

Teatr Piccolo od wielu lat pomaga wypromować się firmom, które swoją działalność kierują dla dzieci i całych rodzin.
Dzięki atrakcyjnym formom ekspozycji marki, pozwalamy dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

Jeżeli są Państwo zainteresowani sponsorowaniem teatru, bądź innymi formami promocji poprzez Teatr Piccolo, zapraszamy pod nr telefonu 607 146 207, bądź adres email biuro@teatrpiccolo.pl 

AKTORZY

Anna Wdowiak

Założycielka Teatru Piccolo w Łodzi – obecnie...

Mieczysław Dyrda

lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit...

Włodzimierz Wdowiak

Założyciel Teatru Piccolo w Łodzi. Aktor, reżyser,...

Witold Łuczyński

Aktor i muzyk. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły...

Maria Gudejko

Absolwentka Wydziału Aktorskiego PWSFTViT im. L....

Teatr działa przy Fundacji Piccolo - Kultura Bez Barier

Najdłużej działający prywatny teatr dla dzieci w Polsce

Teatr, profilaktyka, edukacja